Výroba webu, e-shopu

Webovou prezentaci postavíme dle vašich představ a požadavků. Zajistíme vám doménu, hosting. Vytvoříme grafiku a spolu s tím dostanete k dispozici redakční systém vašich stránek, který vám umožní rozvoj a správu vašeho webu dle vašich potřeb. Budete mít možnost kdykoliv přidávat nové stránky, vkládat fotografie, či celé fotogalerie. Budete mít k dispozici moderní nástroj na správu svého webu. S tímto systémem vás naučíme zacházet a budeme vám k dispozici v případě potřeby. Pokud se rozhodnete, jsme připraveni vaše stánky nadále spravovat a aktualizovat.

Webové prezentace od nás jsou:

  •  logické a přehledné
  •  v přehledném a dobře editovatelném redakčním systému pro správu webu
  •  bez omezení počtu stránek, fotografií, fotogalerií
  •  s vámi požadovanými funkcemi a nastavenými moduly (kontaktní formuláře, fotogalerie, jazykové verze, atd.)
  •  s grafikou na danou tématiku vaší činnosti
  •  s, od spuštění webu, nastavenými optimalizačními prvky pro vyhledavače

V současné době máme cca 150 klientů pro které:

  • jsme v případě jejich potřeby k dispozici na telefonu, e-mailu
  • zajistíme po dohodě správu webu (texty, foto, fotogalerie)
  • na hostingovém serveru nastavíme doménové e-emaily
  • zajistíme poradenství s webovým marketingem

Vytvoříme Vám profesionální a konkurence schopný e-shop, který Vám pomůže rozjet Vaše internetové podnikání. Námi dodávané e-shopy jsou postavené na základě osvědčených systémů, které ve všech verzích obsahují množství z

Při rozhodování o tom, zda mít vlastní webovou prezentaci je nutné si uvědomit, že web NENÍ REKLAMOU. Prioritně se jedná o vlastní prezentaci v prostředí internetu. V prostředí, jehož rozvoj, jde neuvěřitelným tempem. V prostředí, které je dnes dostupné skutečně každému. A díky moderním mobilním technologiím si ho vlastně již prakticky všichni nosíme v kapse, nebo kabelce. Jde o prezentaci toho, co umím, co nabízím, kde mě najít….Web nikomu nic nevnucuje. A také nerozlišuje „ty velké, nebo malé“ A to, že jsem „jen malá firma“ rozhodně není důvodem k tomu, proč nemít webovou prezentaci.

Webové stránky jsou v dnešní době  nezbytné pro organizace, úřady, školy. Ale stávají se naprosto samozřejmou součástí prezentace firem, společností i živnostníků. Absence webové firemní prezentace je v nadsázce řečeno, dobrovolná diskriminace vlastní firmy a činnosti.

Pokud má web dobře nastaveny informace pro roboty například na  činnost, kterou nabízím a danou lokalitu a je ve výsledku vyhledávání zadaného uživatelem internetu na pozicích, které jsou „vidět“, stává se z webu velmi důležitý marketingový pomocník.